środa, 15 sierpnia 2012

II Kino Podwórkowe odbyło się w podwórku między ulicami Konrada Wallenroda, Lelewela i Grażyny.


Przy dźwiękach muzyki puszczonej z samochodu przez jednego z mieszkańców malowaliśmy dzieciom buźki, przeciągaliśmy sznura, robiliśmy bańki, graliśmy w frisbee, zajadaliśmy się owocami i ciastkami. Do gry w piłkę z chęcią dołączyli także dorośli. Hitem okazały się kolorowe spraye do włosów przyniesione przez Gosię Trzaskoś:) Kolorowi i wymalowani około 21:00 obejrzeliśmy film.

Serdecznie dziękujemy Panu, który użyczył nam prądu. Za przedłużacze, których było w sumie pięć, dziękujemy Panu z podwórka obok oraz Bartkowi i Oli.
Ogromnie dziękujemy Marcie Kistowskiej za pomoc w przygotowaniu i realizacji Kina. Liczymy, że zgubione przez nią dokumenty się odnajdą. Uczciwych znalazców dowodu i karty miejskiej Marty prosimy o zwrot!
Dziękujemy także osobom dokumentującym nasze działania: Gosi Trzaskoś i Magdzie Tomiak oraz młodzieży z naszych zajęć fotograficznych: Natalii, Oli i Konradowi którzy po skończonym seansie pomogli nam spakować i odnieść sprzęt.

Do zobaczenia na kolejnym Kinie już 15 sierpnia! 
Kino Podwórkowe PO-->TRAFISZ! finansowane jest z dotacji firmy Delphi w ramach programu Partnerstwo dla Dzieci Fundacji Wspólna Droga - United Way Polska oraz z dotacji Urzędu Miasta Gdańska.

Zakaz publikacji zdjęć bez konsultacji z ich autorem i organizatorami Kina Podwórkowego, zdjęcie nie może być użyte, jeśli jego podpis obraża osoby znajdujące się na fotografii.