niedziela, 1 lipca 2012

Natalia, 15 lat, siostra Łukasza. Najbardziej rozśpiewana z całej grupy. Uwielbia hip hop. Często podczas naszych spotkań rymuje z pamięci długie teksty piosenek.  Sama pisze niebanalne teksty mówiące o życiu i otaczającej szarej rzeczywistości. Ładnie rysuje. Zaprojektowała umowne logo grupy PO-->TRAFISZ! i wymyśliła nieformalną nazwę „Ziomki Wrzeszcza”.


Łukasz, 12 lat, wrażliwy buntownik. Chociaż lubi chodzić własnymi drogami, to ma bardzo dobry kontakt z całą grupą. Jego ulubione kolory to biały i zielony, barwy ukochanego klubu – Lechii Gdańsk. Oprócz piłki nożnej uwielbia hip hop, a jego muzycznym idolem jest grupa Hemp Gru. Chętnie wybrałby się na ich koncert.Kamila, 16 lat, wrażliwa, opiekuńcza i szczera. Ma dużo refleksji na temat świata, który ją otacza. Lubi rozmawiać na poważne tematy. Podczas naszych spotkań opiekuje się młodszym bratem – Karolem. Bardzo lubi muzykę, która ją uspokaja i pozwala odciąć się od trosk dnia codziennego. Zawsze ma przy sobie słuchawki. Na zajęciach czasami bywa zmęczona, gdyż do późnych godzin wieczornych pomaga mamie w pracy.

Przemek, 17 lat, brat Kamili i Karola. Najstarszy w grupie. Jest optymistą. Uczy się fryzjerstwa. Podobnie jak Kamila opiekuje się młodszym bratem. Na zajęciach bywa „w kratkę” ponieważ ma popołudniami praktyki w szkole. Ma dobry kontakt ze wszystkimi i potrafi zjeść za trzech, chociaż zupełnie tego po nim nie widać.Karol, 7 lat, najmłodszy w naszej grupie. Brat Kamili i Przemka. Został w tym roku pasowany na ucznia 1 klasy, z czego jest bardzo dumny. Dużo czasu spędza ze starszym rodzeństwem. Lubi zabawy na podwórku i pizzę „Ufo” oraz „tatuaże” z czaszkami na ręce - malowane specjalnymi kredkami. Ponad wszystko uwielbia Lego Ninjago. Zbiera figurki postaci i całe zestawy klocków. Ma ich już sporą kolekcję.

Ada, 16 lat, dołączyła do naszej grupy jako ostatnia osoba, kilka miesięcy temu. Jest bardzo szczera i otwarta. Zawsze mówi to, co myśli. Angażuje się w proponowane działania. Jest pomysłowa. Lubi robić zdjęcia.